Gitarowy Rekord Guinnessa 2019 pobity! Mówią: Leszek Cichoński, David Price, Janek Pentz

Published on 7 May 2019 by GuitarEuroMedia

Gitarowy Rekord Guinnessa 2019 pobity! Mówią: Leszek Cichoński, David Price, Janek Pentz.

Na nagraniu stoją od lewej: Janek Pentz, David Price, Leszek Cichoński, Krzysztof Misiak, Bartek Wójcik,

Gitarowy Rekord Guinnessa 2019 pobity!

Tegoroczna edycja rekordu zakończyła się sukcesem – kolejny raz zapisaliśmy się wszyscy w tej zacnej księdze w kategorii „Największa ilość gitarzystów grających razem ten sami utwór”

Gitarowy Rekord Guinnessa A.D. 2019 przeszedł do historii. To była już 17 edycja rekordu i trzeba przyznać, że co roku wygląda to coraz bardziej imponująco. Trzy dni koncertów towarzyszących (m.in. na Pergoli) i główna impreza trwająca od 10:00 do późnego popołudnia to jednocześnie główne majówkowe wydarzenie Wrocławia i najważniejsze gitarowe wydarzenie roku w Polsce.

Rekord z poprzedniego roku (2018) wynosił 7411 gitarzystów, zatem było co pobijać! Na szczęście pogoda dopisała, atrakcji było co niemiara, idea univibe unosiła się nad Wrocławiem, zatem 1 maja 2019 roku padł kolejny Gitarowy Rekord Guinnessa z wynikiem 7423 gitarzystów!

Gwoli dziennikarskiej powinności przypomnę tylko gwiazdy, który w 2019 roku zaszczyciły Gitarowy Rekord Guinnesa i występowały od 10:00 rano na scenie na Rynku. Byli to m.in. Jennifer Batter, Mike Molenda, Stan Skibby, muzycy zespołu Slade, Jussi „Amen” Sydänmaa (z zespołu Lordi), Leszek Możdżer (w roli gitarzysty!), Egon Poka, członkowie grupy Nocny Kochanek, Jacek Krzaklewski, Jerzy Styczyński, Tomasz Grabowy, Marek „Spider” Pająk (Vader), Mateusz „Havoc” Śmierzchalski (Blindead), Janusz „Yanina” Iwański, Kuba Sienkiewicz, Piotr i Mikołaj Łukaszewscy, Krzysztof Misiak, Adam Palma i wielu innych. Panie i panowie, do zobaczenia za rok!

___
TopGuitar magazine website/Strona www magazynu TopGuitar:
http://topguitar.eu (eng)
http://topguitar.pl (pl)

TopGuitar fanpage:
https://www.facebook.com/topguitar

Twitter:
https://twitter.com/topguitarmag (eng)
https://twitter.com/TopGuitarPL (pl)

Like it? Thumb up!
Podobało Ci się? Daj łapkę w górę!

Subscribe us!
Zasubskrybuj nasz kanał YT!

Category Tag

Leave a Reply

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of