Line 6 Relay G75 sound demo review test

Published on 18 August 2017 by GuitarEuroMedia

Line 6 Relay G75 sound demo review test
——————————————————————-
Line 6 Relay G75 jest wersją przystosowaną do umieszczenia na wzmacniaczu. Odbiornik RT516 ma obudowę w formie prostopadłościanu o wymiarach 15,5 × 10,5 × 6,5 cm. Bardzo korzystnie pod względem estetyki prezentuje się zastosowane do jej wykonania połączenie szczotkowanego aluminium i plastiku. Na panelu przednim od prawej znajdziemy przyciski: select/mute, edit, gałkę nawigacji, przycisk home oraz gniazdo aux.
Z tyłu od prawej mamy: wyjście na tuner, wyjście XLR out C, out B i out A. Dodatkowo względem G70 pojawia się gniazdo footswitcha, dzięki któremu nogą możemy przełączać presety.
Nadajnikiem jest TB516G. Ma on klasyczną formę schludnego, metalowego pudełeczka zaczepianego do paska gitary. Instrument podłączamy kablem jack–jack z możliwością unieruchomienia wtyczki w nadajniku gwintowanym pierścieniem.
Na obudowie mamy tylko włącznik, diodę sygnalizującą poziom baterii oraz mały wyświetlacz informujący nas o kanale, na którym działa nadajnik.

Tak szerokie możliwości, dynamika większa niż 120 dB, latencja 1,5 ms oraz zasięg 60 m czynią z Relay 75 naprawdę potężne narzędzia w naszym muzycznym arsenale.

Cały test czytaj na stronie Magazynu TopGuitar: http://topguitar.pl/testy/line-6-relay-g10-g30-g50-g70-g75-test/

___

TopGuitar magazine website/Strona www magazynu TopGuitar:
http://topguitar.eu (eng)
http://topguitar.pl (pl)

TopGuitar fanpage:
https://www.facebook.com/topguitar

Twitter:
https://twitter.com/topguitarmag (eng)
https://twitter.com/TopGuitarPL (pl)

Like it? Thumb up!
Podobało Ci się? Daj łapkę w górę!

Subscribe us!
Zasubskrybuj nasz kanał YT!

Category Tag

Leave a Reply

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of